15.01.2018

ЖАХ! З табору на Грушевського вивезли закоченіле тіло!

"В ніч на 11 січня камери зафіксували, як з табору на Грушевського охорона виносить чоловіка без ознак життя. На відео видно, що ноги, руки і шия людини закоченіли і не згинаються. Після завантаження тіла у позашляховик охорона вивезла його у невідомому напрямку. Від коментарів щодо обставин ймовірної смерті одного з протестувальників мешканці наметового містечка відмовились", - повідомили активісти у мережі "Фейсбук".
В свою чергу ані представники Національної поліції, ані задекларовані лідери протестувальників публічних роз'яснень з даного приводу не надавали.
Вочевидь, комусь дуже вигідно зберегти імідж діючого, але насправді напівспустошеного наметового містечка поблизу Верховної ради України, який, вірогідно, є одним із чергових символів народного протесту, однак, насправді залишгається пам'ятником недолугості окремих політиків та їх відчайдушної безвідповідальності, яка, можливо, призвела до загибелі одного з їх послідовників.
При цьому, ця смерть, якщо вона мала місце, - немає нічого спільного із героїзмом українських патріотів на Сході України, що гинуть від рук ворожих снайперів та під артилерійськими й мінометними обстрілами. Це - загибель людини, яка була полишена напризволяще й у небезпеці вже вкрай охренілими політиканами, які відпіарившись на наметовому містечку та його занепащених та обманутих мешканцях позбігали у "теплі краї", кинувши своїх послідовників без засобів виживання у люті січневі українські морози.    

0 комментар.:

Отправить комментарий