23.01.2018

Телеканал ZIK - рупор реваншистів Януковича?

Таку неформальну думку поширюють в "Фейсбук"-групі "Рідна Україна". "ПараграфЪ" скористався нагодою донести думки з даного приводу представників цієї групи до своєї читаціької аудиторії. Надалі оригінальний текст без купюр...
"...Канал ZIK, який позиціонував себе як незалежний, скотився до банального відбілювання злочинців з оточення біглого Януковича. 22 січня, в четверту річницю перших смертей на Майдані, топ-ведуча Наталія Влащенко у власній програмі «HARD» провела «милу розмову» із втікачем Андрієм Портновим, який переховується від слідства за межами України.
Наплювавши на пам'ять «Небесної Сотні», Влащенко і Портнов мило обговорювали минуле, сьогодення і майбутнє.
Фактично одразу ж після початку програми до офісу ZIK, що у Жовтневому палаці, прибули члени ГО «Вільні люди», які намагались потрапити до студії і всіляко висловлювали своє обурення подіями у прямому ефірі, вигукуючи гасла на кшталт «ЗІК - хайль», що, ймовірно, відображало прислужницькі дії керівництва каналу на догоду диктаторському режиму В.Януковича.
Активісти попередили, що в подальшому телеканал відчує більш радикальні дії з боку патріотів у випадку повторення прецедентів із участю в ефірах представників «колишньої влади» на кшталт А.Портнова і його соратників.
Чи прислухається керівництво ZIK до цього попередження, зможемо побачити уже в найближчій перспективі. А допоки у каналу є дуже хороша перспектива очолити антирейтинг ЗМІ і потрапити у список «потенційно небажаних в Україні»" - йдеться у повідомленні.
Втім, нагадаємо, що на даний час зняті будь-які санкції та арешт майна як з Андрія Портнова, так і вже з декількох десятків інших колишніх українських урядовців часів президентства Віктора Януковича, яких активісти наполегливо вважають злочинними соратниками власне Януковича і його родини. Більш того, пан Портнов домагається через Європейський суд з прав людини не тільки повернути собі добре ім'я, але й відсудити матеріальну компенсацію з держави Україна за необгрунтований арешт його особистого майна та інших статків на вимогу Генпрокуратури, котра не змогла надати ані Інтерполу, ані в суди вичерпної інформації, яка б могла однозначно свідчити про винуватість колишнього працівника Адміністрації президента Януковича.

"ПараграфЪ"

0 комментар.:

Отправить комментарий