Виктор Пшонка решил развестись, чтобы... снова жениться в России?

Советник министра внутренних дел Антон Геращенко заявил, что экс-генпрокурор Виктор Пшонка подал на развод с целью сохранить свои активы в Украине. Об этом он сообщил в своем Facebook.

Вариант «Омега» или окончательное решение

События последних дней вынудили нас в очередной раз вернуться к теме «адекватного ответа агрессору», который мы обязаны дать. Сначала стоит определиться с терминами. Например, что именно считать адекватным ответом?

Замминистра обороны Гусев - подпольный коммерсант

Обвиненный недавно в срыве жилищной программы для военнослужащих и дискредитации украинского парламентаризма замминистра обороны Юрий Гусев на пороге очередного коррупционного скандала.

Гундяевцы "уху" ели: Марс объявили территорией Русской православной церкви

Консервативные публицисты Изборского клуба (создан в 2012 году, председатель — писатель Александр Проханов) и православные активисты «Сорока сороков» объединили усилия и попытались на прошедшем в четверг в Манеже круглом столе представить себе «русскую цивилизацию» будущего.

Кто включил "дурака", или откуда взялся Парасюк?

Депутат украинского парламента от "Самопомичи" Парасюк вляпался в очередной скандал. На этот раз он ударил ногой в голову генерала СБУ, годящегося ему в отцы. Незаметно из-за спины, по-пацанскому. Об инциденте и его герое открыто рассказывает обозреватель издания "Русский Еврей" Виктор Шевчук.

27.07.2015

В ЗМІ заговорили, що у Путіна інсульт - сліди медвтручання та незв'язна мова

Дивна поведінка ВВП у Калінінграді може бути пояснена наслідками оперативного медичного втручання, сліди якого помітили на шиї гаранта РФ. На думку ряду експертів, президент Росії Путін проходить інтенсивну терапію протягом останніх декількох місяців, що пов’язують з погіршенням його здоров’я, зазначає видання.

СБУ викрила діяльність конвертаційного центру «ДНР-ЛНР»

Ні для кого не є таємницею, що існування терористичних організацій чи підготовка ними злочинів проти мирного населення потребує координації «зверху» і  відповідного фінансування. У випадку координаторів терористичних структур «ДНР-ЛНР» та їх фінансистів усе давно зрозуміло. Про це відкрито заявив Голова СБУ В.Грицак: «Україна має справу не з доморощеним сепаратизмом, а з цілеспрямованою роботою ГРУ ГШ Російської Федерації. При цьому, 80% загроз національній державності походить зсередини держави, і лишень 20% – ззовні».

Яценюк створюватиме Фіскальну службу буквально "з нуля"

Державній фіскальній службі не уникнути повного оновлення кадрового складу. Про це заявив Прем'єр-мінстр Арсеній Яценюк під час засідання колегії Мінфіну, повідомляє "Укрінформ".
"Дуже серйозно стоїть проблема кадрового оновлення. Є кілька варіантів", - сказав глава уряду.

Батальйон “Торнадо” зі зброєю вже під Києвом

Бійці одіозно відомого батальйону “Торнадо” досі не роззброєні, незважаючи на наказ міністра внутрішніх справ, і знаходиться під Києвом. Про це заявив заступник генерального прокурора – головний військовий прокурор Анатолій Матіос в ефірі “5 каналу”.