Виктор Пшонка решил развестись, чтобы... снова жениться в России?

Советник министра внутренних дел Антон Геращенко заявил, что экс-генпрокурор Виктор Пшонка подал на развод с целью сохранить свои активы в Украине. Об этом он сообщил в своем Facebook.

Вариант «Омега» или окончательное решение

События последних дней вынудили нас в очередной раз вернуться к теме «адекватного ответа агрессору», который мы обязаны дать. Сначала стоит определиться с терминами. Например, что именно считать адекватным ответом?

Замминистра обороны Гусев - подпольный коммерсант

Обвиненный недавно в срыве жилищной программы для военнослужащих и дискредитации украинского парламентаризма замминистра обороны Юрий Гусев на пороге очередного коррупционного скандала.

Гундяевцы "уху" ели: Марс объявили территорией Русской православной церкви

Консервативные публицисты Изборского клуба (создан в 2012 году, председатель — писатель Александр Проханов) и православные активисты «Сорока сороков» объединили усилия и попытались на прошедшем в четверг в Манеже круглом столе представить себе «русскую цивилизацию» будущего.

Кто включил "дурака", или откуда взялся Парасюк?

Депутат украинского парламента от "Самопомичи" Парасюк вляпался в очередной скандал. На этот раз он ударил ногой в голову генерала СБУ, годящегося ему в отцы. Незаметно из-за спины, по-пацанскому. Об инциденте и его герое открыто рассказывает обозреватель издания "Русский Еврей" Виктор Шевчук.

20.07.2015

Греції цілком можуть запропонувати 50 млрд євро за вихід з Єврозони, а в Україні - "чорна" п'ятниця?

Міністр фінансів Німеччини Вольфганг Шойбле був готовий надати Греції 50 млрд євро у випадку, якщо країна погодиться вийти з єврозони. Про це повідомляє видання EurActiv з посиланням на високопоставлене джерело.
Шойбле припускав, що новий грецький уряд підтримає вихід Греції з єврозони і був готовий "викласти гроші на стіл, щоб заохотити його до такого кроку".

СБУ викрила зловмисників, які прослуховували мобільні телефони

16 та 18 липня Службою безпеки України реалізовано низку успішних спецоперацій, в ході яких було вилучено два спеціальні технічні комплекси для прослуховування мобільних телефонів. Варто зауважити, що спецслужбою й раніше фіксувались непоодинокі випадки використання таких спецзасобів членами терористичних організацій на Сході України та іншими організованими злочинними угрупуваннями, що першочергово створювало неабиякі проблеми як для функціонування владних комунікацій, так і для представників бізнесу і політикуму, розмови яких періодично викидались в Інтернет та використовувались для шантажу.

В Україні скасують декрет про валютне регулювання?

У Нацбанку створена робоча група щодо лібералізації валютного. Про це повідомив заступник глави НБУ Владислав Рашкован на своїй сторінці у Фейсбуці.
При цьому він відзначив, що «впевнений, що у нас вийде не тільки впровадити МСФЗ до кінця року, але і до І кварталу наступного року відправити в минуле ненависний усім Декрет про валютне регулювання. І більшість підприємств, підприємців і фізосіб перестане думати, як же їм його обійти».

Серед терористів “ДНР” стався “конституційний” переполох через Україну

Пушилін вже закликав Порошенка відкликати пакет змін до Конституції. Внесений до Верховної Ради України Президентом Петром Порошенко проект змін до Основного Закону країни викликав жорстку критику з боку кремлівських маріонеток з бандформування “ДНР”, які назвали новий варіант української Конституції порушенням мінських домовленостей.