Виктор Пшонка решил развестись, чтобы... снова жениться в России?

Советник министра внутренних дел Антон Геращенко заявил, что экс-генпрокурор Виктор Пшонка подал на развод с целью сохранить свои активы в Украине. Об этом он сообщил в своем Facebook.

Вариант «Омега» или окончательное решение

События последних дней вынудили нас в очередной раз вернуться к теме «адекватного ответа агрессору», который мы обязаны дать. Сначала стоит определиться с терминами. Например, что именно считать адекватным ответом?

Замминистра обороны Гусев - подпольный коммерсант

Обвиненный недавно в срыве жилищной программы для военнослужащих и дискредитации украинского парламентаризма замминистра обороны Юрий Гусев на пороге очередного коррупционного скандала.

Гундяевцы "уху" ели: Марс объявили территорией Русской православной церкви

Консервативные публицисты Изборского клуба (создан в 2012 году, председатель — писатель Александр Проханов) и православные активисты «Сорока сороков» объединили усилия и попытались на прошедшем в четверг в Манеже круглом столе представить себе «русскую цивилизацию» будущего.

Кто включил "дурака", или откуда взялся Парасюк?

Депутат украинского парламента от "Самопомичи" Парасюк вляпался в очередной скандал. На этот раз он ударил ногой в голову генерала СБУ, годящегося ему в отцы. Незаметно из-за спины, по-пацанскому. Об инциденте и его герое открыто рассказывает обозреватель издания "Русский Еврей" Виктор Шевчук.

10.07.2015

Абромавичус хоче скасувати податкові пільги всім видам бізнесу

Міністр економічного розвитку і торгівлі Айварас Абромавичус виступає за скасування податкових пільг для будь-яких видів бізнесу й адміністративних одиниць, включаючи вільні економічні зони й індустріальні парки.
Про це він заявив на презентації економічної стратегії України в Києві, пише "УНІАН".
"Ми вважаємо, що податкових пільг ні для кого не повинно бути. Вже минув час преференцій, привілеїв тощо. Донедавна у нас були преференції на ввезення енергозберігаючого обладнання. По цій лазівці заїжджало все, крім енергозберігаючого обладнання", - сказав Абромавичус.

Про Синьйора Дон-Симона

Новоспечений лідер т.зв. «Лівої опозиції» «істиний комуніст» Петро Симоненко не витримав літньої української спеки та нишком від своїх соратників, разом з родиною гайнув до Іспанії, де на узбережжі Середземного моря, у передмісті Барселони, генсек КПУ має власний престижний маєток з альтанками, басейном та вірною прислугою.
Тихий приватний відпочинок в родинному колі, лагідне Іспанське сонечко, морський бриз прохолодне винце та вишукана місцева гастрономія не заважають лідеру української «лівиці» мріяти про перемогу соціалістичної революції над світовим капіталом.

06.07.2015

Європейський банк реконструкції та розвитку придивляється до українських банків

ЄБРР заявив, що розглядає можливість інвестиційний в акціонерний капітал «Райффайзен Банку Аваль». Проте у відповідному офіційному повідомленні не вказується, про який саме пакет акцій може йтися.
Як повідомляв Finbalance, в австрійському Raiffeisen Bank International (RBI) ще в березні заявляли, що ЄБРР може стати іноритарним акціонером «Райффайзен Банку Аваль». При цьому виконавчий директор RBI Карл Севелда відзначав, що не є секретом, що у Відні хотіли продати бізнес в Україні.

05.07.2015

Украине нужна ответственность и солидарность

"13 апреля 2014 года кандидат на пост президента Украины Петр Порошенко пообещал избирателям проконвертировать все взятые ими валютные кредиты по фиксированному курсу и объяснил колебания курса национальной валюты спекулятивным давлением. Это обещание услышали миллионы людей. Среди прочих оно стало важной причиной доверия к кандидату и его победы в первом туре выборов главы государства",- убежден Виталий Портников. Далее размышления журналиста по этому поводу...

Президент доручив активізувати роботу СБУ

3 липня Президент України представив керівному складу Служби безпеки України новопризначенного Голову – генерал-полковника Василя Грицака. Глава держави відзначив, що рекордна підтримка депутатами кандидатури Василя Грицака під час розгляду у Верховній Раді — це величезний аванс Службі і з боку Президента, і з боку українського Парламенту.

"Нафтогаз" закликає Кабмін терміново повернути норматив споживання газу без лічильників на адекватний рівень

Рішення уряду вдвічі знизити нормативи споживання газу для домогосподарств без лічильників від адекватного рівня, на якому ці нормативи перебували, призвело до масової відмови споживачів газу від встановлення лічильників, заявив голова правління НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв.
"Та норма, яка була запропонована зараз, – вона є дуже низькою, вона менше, ніж споживання більшості людей. Відповідно немає сенсу користуватися лічильником. Його можна банально зняти і платити за нормою, це банально дешевше. Тому ця ситуація вимагає термінового коригування", – сказав він в інтерв'ю "5 каналу" в п'ятницю ввечері.

Люстрація від Єгора Соболєва – прожект російських спецслужб і Льовочкіна?

Як розповів оглядач видання “Еліта країни” Віталій Санін, останнім часом з телеекранів і шпальт газет не сходить вереск громадського діяча, екс-журналіста Єгора Соболєва про очищення влади і корупцію. Останній часом так натхненно викриває тих, хто на його думку заважає європейському поступу України, що здається ще трохи і битиметься у припадку. Із роздумами пана Саніна пропонуємо ознайомитися докладніше далі…

Епічні 10 хвилин феєричної брехні від Арсенія Яценюка

Дивіться, панове, тільки цифри й нічого більшого... Прем'єр не довго міркуючи повідомляє, що:
1) 21 млрд м3 – обсяг споживання газу населенням;
2) 19 млрд м3 – обсяг власного видобутку газу;
3) 12 млрд м3 – обсяг державного видобутку газу;
4) 7 млрд м3 – обсяг приватного видобутку газу;
5) 70% - рента на приватний газ який реалізується за ринковою ціною.
Розглянемо кожну тезу виступу прем’єра...