Виктор Пшонка решил развестись, чтобы... снова жениться в России?

Советник министра внутренних дел Антон Геращенко заявил, что экс-генпрокурор Виктор Пшонка подал на развод с целью сохранить свои активы в Украине. Об этом он сообщил в своем Facebook.

Вариант «Омега» или окончательное решение

События последних дней вынудили нас в очередной раз вернуться к теме «адекватного ответа агрессору», который мы обязаны дать. Сначала стоит определиться с терминами. Например, что именно считать адекватным ответом?

Замминистра обороны Гусев - подпольный коммерсант

Обвиненный недавно в срыве жилищной программы для военнослужащих и дискредитации украинского парламентаризма замминистра обороны Юрий Гусев на пороге очередного коррупционного скандала.

Гундяевцы "уху" ели: Марс объявили территорией Русской православной церкви

Консервативные публицисты Изборского клуба (создан в 2012 году, председатель — писатель Александр Проханов) и православные активисты «Сорока сороков» объединили усилия и попытались на прошедшем в четверг в Манеже круглом столе представить себе «русскую цивилизацию» будущего.

Кто включил "дурака", или откуда взялся Парасюк?

Депутат украинского парламента от "Самопомичи" Парасюк вляпался в очередной скандал. На этот раз он ударил ногой в голову генерала СБУ, годящегося ему в отцы. Незаметно из-за спины, по-пацанскому. Об инциденте и его герое открыто рассказывает обозреватель издания "Русский Еврей" Виктор Шевчук.

29.06.2015

Сенат Канади офіційно виступив на підтримку Біткоіну

Під час обговорення питань правового регулювання Біткоіну та інших цифрових валют голови Сенату Канади відкрито підтримали Біткоіни. Офіційна доповідь сенату під назвою «Цифрова валюта: таку монету неможливо підкинути! Звіт постійного комітету Сенату з банківської справи, торгівлі і комерції» містить відомості про те, якої думки дотримуються урядові органи відносно криптовалют, а також яким має або не повинно бути регулювання подібних валют у майбутньому.

Банки Євросоюзу примусили повідомляти про транзакції та угоди з Bitcoin-акаунтами об'ємом від €1000

Співробітник одного з великих Голландських банків на правах анонімності заявив про впровадження великими банками Євросоюзу нових правил, в яких вони змушені повідомляти, контролювати або досліджувати рахунки одержувача або відправника об'ємом від €1000, якщо вони підключені до Bitcoin. Таким чином, в Євросоюзі розгортається чергова хвиля "полювання на відьом" в контексті приборкання стихійного ринку електронних криптовалют.

Російська мова – панацея для Донбасу?

Зараз в Україні популярна думка про те, що неважливо, якою мовою розмовляють наші патріоти. Головне – що вони патріоти. Певна, що таке в принципі неможливо почути в жодній європейській країні, за винятком хіба що конфедеративної Швейцарії. До речі, таке неможливо почути також у федеративній Росії, де всі її патріоти асоціюються саме з російською мовою.

Такі різні генерали Грицаки... [ФОТО]

Коли призначили в.о. глави СБУ Василя Грицака, у багатьох виникло німе запитання: як людину, яка асоціюється виключно з сумно відомим ЕДАПС-ом, могли поставити на таку посаду? Спробуємо наочно відповісти на нього.

ЦРУ дозволило Stratfor опублікувати прогноз подій на 10 років

Американські аналітики з розвідувально-аналітичної компанії Stratfor, з люб'язного дозволу замовника, -  Центрального розвідувального управління США, опублікували прогноз на найближчі 10 років, в якому йдеться про основні глобальні політичні та економічні зміни, повідомляє видання "Інформаційний акцент". Очікується, що світ стане небезпечнішим, влада США почне слабшати, а інші великі країни охопить хаос і занепад.

Контропупник Ляшко підозрює екс-губернатора у співпраці з ФСБ?

Днями на ранковому засіданні Верховна Рада України нарешті денонсувала угоду з Росією про співпрацю у військовій сфері. За це рішення проголосували 272 парламентаріїв при мінімально необхідних 226. Угода була підписана 25 листопада 1995 року в Сочі, парламент України ратифікував її у 2002 році.
Автори пояснювальної записки до відповідного документа зазначили: Російська Федерація «в односторонньому порядку порушила норми і принципи міжнародного права і здійснила збройну агресію проти України». Як повідомляється на сайті парламенту, законопроект про розірвання співпраці з північним сусідом спрямований «на захист національних інтересів України, незалежності, суверенітету і територіальної цілісності».

Реальні дії, а не декларування намірів. СБУ набирає оберти

Після призначення нового керівництва СБУ мало не щодня країна отримує підтвердження дієвості на ефективності роботи спецслужби. Новий керівник Служби Василь Грицак не намагається виголошувати декларативні наміри і критикувати попередників, він просто ефективно робить свою роботу. Як написав минулого тижня відомий блогер-політолог Уколов, - Грицак – непомітний та ефективний. Що ж бачимо за останній тиждень в роботі спецслужби?