15.07.2015

Саакашвілі запевнив одеситів, що нікуди від них не піде, поки не завершить розпочате

Чутки про можливу посаду в Кабміні Саакашвілі назвав спекуляціями. Зокрема, Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі запевнив, що не збирається переходити на роботу в Кабінет Міністрів України. Про це він заявив в інтерв’ю BBC, фрагмент якого опублікував у себе на сторінці в Facebook, інформують Патріоти України.
“Я дуже оптимістично налаштований щодо перспектив України, Путін зазнає поразки, весь регіон і Європа виграють. Що стосується спекуляції щодо того, що я хочу перейти в центральний уряд, я не буду цього робити, раз я вже відмовився від поста першого віце-прем’єра України. У мене немає особистих амбіцій, тільки є амбіції змінювати ситуацію в кращу сторону, тому будемо намагатися впливати на національну політику через перетворення в Одесі”, – підкреслив Саакашвілі. 
"Ситуація на Україні у багатьох відношеннях дуже нагадує стан у Грузії в момент мого приходу до влади. І ніхто не може скасувати того факту, що я і мої друзі створили в Грузії сучасну демократичну державу. Незважаючи ні на що, щодо безпеки громадян при мені Грузія займала в списку наступне місце після Люксембургу та Фінляндії.
Протягом чотирьох років Грузія займала провідне місце в списку найбільш безпечних для бізнесу країн. Домогтися цього можна тільки ціною боротьби з організованою злочинністю, в руках якої країна перебувала настільки довгий час. Саме це зараз відбувається на Україні і саме тому нас запросили сюди проводити реформи ", - заявив він в інтерв'ю BBC.
"Поки в цих країнах є люди, які відстоюють ідею незалежності від Росії, вони кидають виклик всьому тому, що уособлює собою Путін", - додав політик.

"ПараграфЪ"

0 комментар.:

Отправить комментарий