27.07.2015

Яценюк створюватиме Фіскальну службу буквально "з нуля"

Державній фіскальній службі не уникнути повного оновлення кадрового складу. Про це заявив Прем'єр-мінстр Арсеній Яценюк під час засідання колегії Мінфіну, повідомляє "Укрінформ".
"Дуже серйозно стоїть проблема кадрового оновлення. Є кілька варіантів", - сказав глава уряду.
"Перший - залишити все так, як є. Це не працює. Другий варіант - змінити кілька людей. Так само не працює, це імітація. Третій варіант - математично скоротити на 20%. І це не працює. Є єдиний четвертий варіант. Він - найважчий, але найефективніший. Так само, як набиралася поліція у місті Києві, ми рано чи пізно до цього дійдемо. Фактично створювати з нуля нову державну фіскальну службу, нову фінансову інспекцію", - сказав він.
За словами Яценюка, доцільно також скоротити кількість податківців: "Просто реально скоротити кількість. Прибрати низку функцій, які вам не потрібні. Запровадити електронні сервіси, зменшити звітність, змінити систему перевірок".
Водночас, зауважив прем’єр, фонд оплати праці має залишитися.
"Це підвищує мотивацію. Ми не будемо робити, як завжди: скоротили кількість - скоротили зарплату. Ні. Скоротили кількість - збільшили заробітну плату", - відзначив глава уряду.
Нагадаємо, що 22 липня Єврокомісія від імені Євросоюзу виділила Україні кредит у розмірі 600 млн євро. Про це йдеться в повідомленні прес-служби представництва ЄС в Україні.
Це відповідає першому траншу в рамках нової програми макрофінансової допомоги Україні, загальний бюджет якої становить 1,8 млрд євро.
"ЄС гордий підтримувати сміливий порядок денний реформ, по якій рухається уряд, з допомогою цієї фінансової допомоги. Я впевнений: впровадження цих амбітних реформ допоможе Україні повністю скористатися своїми численними активами - для активізації міцного і довготривалого економічного зростання на благо всіх громадян України", - заявив віце-президент Єврокомісії Валдіс Домбровскіс.

0 комментар.:

Отправить комментарий