27.07.2015

СБУ викрила діяльність конвертаційного центру «ДНР-ЛНР»

Ні для кого не є таємницею, що існування терористичних організацій чи підготовка ними злочинів проти мирного населення потребує координації «зверху» і  відповідного фінансування. У випадку координаторів терористичних структур «ДНР-ЛНР» та їх фінансистів усе давно зрозуміло. Про це відкрито заявив Голова СБУ В.Грицак: «Україна має справу не з доморощеним сепаратизмом, а з цілеспрямованою роботою ГРУ ГШ Російської Федерації. При цьому, 80% загроз національній державності походить зсередини держави, і лишень 20% – ззовні».

 
Питання постає в іншому – чому в Україні існує таке ганебне явище, як сприяння чи фінансування тероризму власне громадянами України? Що коїться у головах зрадників-манкуртів і чи думають вони про майбутнє власних дітей, коли у їх мирне місто прийде «Русскій мір»?
Яскравим прикладом злочину проти власного народу та Батьківщини є налагодження та функціонування у Дніпропетровську конвертаційного центру, через який здійснювалось відмивання коштів для фінансування «ДНР-ЛНР». Як було з’ясовано співробітниками СБУ, зловмисники організували конвертцентр за сприяння посадових осіб одного з російських банків. Кошти підприємств, які знаходяться на тимчасово окупованих терористами територіях, через банк перераховувалися на рахунки низки фіктивних фірм під виглядом фінансової допомоги. Потім готівкові гроші отримувалися кур’єрами через касу банку. Щоденно у "тінь" виводилося від 1,5 до 2 мільйонів гривень.
Співробітники спецслужби затримали кур’єра, який перевозив 500 тисяч гривень. Під час обшуків у приміщеннях фірм, задіяних у діяльності конвертаційного центру, правоохоронці вилучили підроблену документацію, печатки та штампи підконтрольних комерційних структур, кліше підписів посадовців фіктивних суб’єктів господарювання, фальшиві печатки державних установ та комп’ютерну техніку. За даним фактом відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 258-5 (фінансування тероризму) Кримінального кодексу України.
Даний випадок, на чітке переконання, повинен буде показовим в плані публічного суду і максимального покарання для організаторів «конверту», безапеляційним попередженням усім тим, хто намагається збагатитись на горі інших людей, рідні і близькі яких віддають власне життя і здоров’я за незалежність України. Адже немає нічого гіршого і цинічнішого, аніж збагачення на крові співвітчизників у час війни з агресором.

"ПараграфЪ"

0 комментар.:

Отправить комментарий