10.07.2015

Про Синьйора Дон-Симона

Новоспечений лідер т.зв. «Лівої опозиції» «істиний комуніст» Петро Симоненко не витримав літньої української спеки та нишком від своїх соратників, разом з родиною гайнув до Іспанії, де на узбережжі Середземного моря, у передмісті Барселони, генсек КПУ має власний престижний маєток з альтанками, басейном та вірною прислугою.
Тихий приватний відпочинок в родинному колі, лагідне Іспанське сонечко, морський бриз прохолодне винце та вишукана місцева гастрономія не заважають лідеру української «лівиці» мріяти про перемогу соціалістичної революції над світовим капіталом.
Але, незважаючи на барселонську ідилію, П.Симоненку не дають спокою чисельні телефонні дзвінки його однопартійців, з проханнями щодо погашення ним заборгованості ЦК КПУ по виплаті заробітної платні, оренду та комунальні послуги регіональних офісів Компартії.
Відсутністю грошей в партійній казні пояснює П.Симоненко фінансові проблеми КПУ та обіцяє їх вирішити після свого липневого візиту до братньої Білорусі, де на нього нібито чекає лідер КПРФ Г.Зюганов, можливо навіть із «гостинцями» від самого «Батюшки-царя Всея Русі», якщо буде на це Його велична милість.
Саме робочою поїздкою до Білорусі завуалював перед однопартійцями свій іспанський відпочинок П.Симоненко, аргументуючи візит до Мінська важливою зустріччю з нетлінним босом КПРФ Г.Зюгановим.
Не здогадуються рядові комуністи та союзники П.Симоненка по «Лівій опозиції», що аеропорт міста-героя Мінська він використав лише у якості транзитного пункту для свого перельоту в сонячну Іспанію, до власного родового маєтку «Синьйора Дон-Симона».
Тільки там, на узбережжі Середземного моря, в своєму родовому маєтку Синьйор Дон-Симон може зняти маску «вождя українського пролетаріату» та за склянкою прохолодного старовинного іспанського вина «відтягнутися по повній» з своїми сусідами, давніми приятелями, славетними лицарями Дон-синьорами з «Опозиційного блоку».
Лише в вузькому колі Дон-синьорів, Дон-Симон може відверто побідкатись про свої проблеми та в черговий раз отримати від них фінансову допомогу на «революційну діяльність» авангарду українського пролетаріату т.зв. «Лівої опозиції».

0 комментар.:

Отправить комментарий