21.02.2015

Гідність кожного Героя Небесної Сотні - тепер це гідність всієї України

До запровадженого Президентом України Дня Героїв Небесної Сотні у Національній академії Служби безпеки України за участю рідних та близьких Небесної Сотні та співробітників СБУ, які віддали життя за Україну, встановлено меморіальний знак та закладено Алею пам’яті.
«Сьогодні ми схиляємо голови, дивимося в очі батькам, рідним і бажаємо одного – бути як і Герої Небесної Сотні незламними, впевненими, непохитними. Кожний курсант і офіцер має на серці одне – ми не скоримося. Боротьба за гідність, за державу, за кожну сім’ю – це те, що в наших серцях», – наголосив голова СБУ, відкриваючи пам’ятник.
«Небесна сотня Українського народу
Загинула від куль, рятуючи свободу.
Віддавши душу й серце Україні,
Відважні Воїни навік історію змінили…»
Такі слова, написані молодою дівчиною з Академії, викарбувані на граніті, аби назавжди залишити в пам’яті прийдешніх поколінь відвагу, силу духу і стійкість Героїв, які віддали своє життя заради торжества справедливості на барикадах Революції Гідності.
Наливайченко підкреслив, що гідність держави почалася на Майдані, гідність кожного українця продовжується сьогодні в Луганську, в Донецьку, і тут – у Києві.
«Я пишаюсь, що сьогодні ми тут з батьками Небесної Сотні і батьками співробітників СБУ, чиї сини першими віддали життя вслід за Героями Небесної Сотні. Вони віддали життя заради кожного з нас, кожної дитини, кожного українця», – наголосив Наливайченко.
Він підкреслив, що на прикладі мужності і відданості своєму народові сьогодні виховуються курсанти Академії. Майбутні й нинішні офіцери готові гідно захищати суверенітет, незалежність та цілісність держави – творити нову історію України.

0 комментар.:

Отправить комментарий