21.02.2015

Донбас лишився без телебачення

За даними активістів, які підтримують зв'язок із осередками українського партизанського руху на Донбасі, що невпинно бореться з окупаційними російсько-терористичними угрупованнями, групою диверсантів було виведено з ладу центральний вузол ретрансляційної станції Донецької обласної телерадіокомпанії.
Як стверджують українські партизани, цей контрольований сепаратистами ретранслятор був чи не головним у мережі телерадіомовлення терористів і займався передачею заборонених в Україні через ворожу  агітаційно-пропагандистську діяльність російських телеканалів, а також імпровізованих телестудій так званої "Новоросії".
Не дивлячись на сувору охорону інфраструктурних об'єктів телерадіовузла, партизанам вдалося повністю знеструмити обладнання Донецького телерадіопередавального центру, що призвело до зникнення з ефіру практично всіх телерадіостанцій, які буквально "зомбують" населення краю антиукраїнським контентом.
Інформація про дану подію на даний час перевіряється через інші можливості, проте, зі слів партизан, на відновлення телерадіомовлення сепаратистам знадобиться коштовне обладнання та ремонт, доставка та здійснення яких у бойових умовах може тривати тиждень, або довше.

"Дзига"

0 комментар.:

Отправить комментарий