20.02.2015

СБУ розсекретила матеріали по справі Пукача

Глава СБУ підкреслив, що його позиція полягає в тому, що повинні бути розсекречені матеріали та проведено відкрите судове засідання.
У Службі безпеки України заявляють, що розсекретили всі матеріали по справі колишнього генерала МВС Олексія Пукача, засудженого за вбивство журналіста Георгія Гонгадзе, і звернулися до інших відомств з тим, щоб вони також зняли гриф "секретно" по своїй лінії, а також забезпечили відкритий судовий процес. Про це на брифінгу повідомив голова СБУ Валентин Наливайченко.
Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, відповідаючи на питання, розсекретила СБУ свої матеріали по даній справі, Наливайченко сказав: "Що стосується нас - так. Більше того, ми направили свої звернення з тим, щоб і інші зробили точно так само". Наливайченко підкреслив, що його позиція полягає в тому, що повинні бути розсекречені матеріали та проведено відкрите судове засідання.
Нагадаємо, в січні 2013 року Печерський райсуд Києва визнав колишнього начальника головного управління кримінального розшуку МВС України Пукача винним у вбивстві журналіста Гонгадзе і засудив його до довічного ув'язнення з позбавленням звання генерала, конфіскацією майна, а також зобов'язавши виплатити постраждалим сім'ям компенсацію на 600 тис.грн . Почувши вирок, екс-генерал не стримався і сказав: "Вирок буде зрозумілий, тільки коли поруч зі мною виявляться Кучма і Литвин"
Постраждала сторона наполягає на продовженні слідства і встановленні осіб замовників. За словами адвоката Валентини Теличенко, у вироку Пукачу є істотний пробіл, який стосується визначення мотивів злочину, тому адвокати збираються оскаржити його в апеляційній інстанції.

0 комментар.:

Отправить комментарий