Виктор Пшонка решил развестись, чтобы... снова жениться в России?

Советник министра внутренних дел Антон Геращенко заявил, что экс-генпрокурор Виктор Пшонка подал на развод с целью сохранить свои активы в Украине. Об этом он сообщил в своем Facebook.

Вариант «Омега» или окончательное решение

События последних дней вынудили нас в очередной раз вернуться к теме «адекватного ответа агрессору», который мы обязаны дать. Сначала стоит определиться с терминами. Например, что именно считать адекватным ответом?

Замминистра обороны Гусев - подпольный коммерсант

Обвиненный недавно в срыве жилищной программы для военнослужащих и дискредитации украинского парламентаризма замминистра обороны Юрий Гусев на пороге очередного коррупционного скандала.

Гундяевцы "уху" ели: Марс объявили территорией Русской православной церкви

Консервативные публицисты Изборского клуба (создан в 2012 году, председатель — писатель Александр Проханов) и православные активисты «Сорока сороков» объединили усилия и попытались на прошедшем в четверг в Манеже круглом столе представить себе «русскую цивилизацию» будущего.

Кто включил "дурака", или откуда взялся Парасюк?

Депутат украинского парламента от "Самопомичи" Парасюк вляпался в очередной скандал. На этот раз он ударил ногой в голову генерала СБУ, годящегося ему в отцы. Незаметно из-за спины, по-пацанскому. Об инциденте и его герое открыто рассказывает обозреватель издания "Русский Еврей" Виктор Шевчук.

13.03.2014

Керівництво кримських райдержадміністрацій проти участі населення у фальші під назвою «референдум»

Трактат «Мистецтво ведення війни» древньокитайського мудреця Сунь Цзи називає найбільш могутньою зброєю для подолання ворога інформаційну війну: подавлення волі до спротиву, розповсюдження паніки в рядах армії та населення, нав’язування невластивих народові цінностей… Дані постулати, пройшовши крізь товщу століть, не лише не втратили актуальності, а навпаки, трансформувалися в могутні військові інструменти, породили новітні роди збройних сил і т.д.
Схоже, Кремль добре засвоїв та усвідомив ці древні принципи досягнення переваги в протистоянні над супротивником. Масштабна інформаційна війна, яка ведеться проти нашої держави протягом всього терміну «царювання» Путіна, останнім часом досягла свого апогею, посилившись адміністративними заходами з блокування протидії – відключенням мовлення українського телебачення на частині території нашої держави.

Меркель виділила Кличку нового радника з PR

Оптимістичні сподівання опозиції щодо підтримки західних партнерів виправдались. Частково. Дещо несподівано. Для опозиції.
Напередодні візиту до Німеччини Арсен Яценюк переконливо розповідав про готовність заходу до фінансової підтримки України. Вже після зустрічі із Ангелою Меркель Арсен Петрович додав: «… у разі обрання нового демократичного уряду».  Наразі – «маємо, що маємо». Проте, вигадлива пані канцлер все ж-таки підсобила представникам української опозиції. Щоправда, не грошима, – порадою!

Сепаратизм не пройде, чи не так?

Україна єдина, непорушна і неділима! За роки незалежності наша країна долає тяжкі перепони різноманітного характеру. Великі амбіції українського політикуму спрямовані на єдність українців, зі своїми кардинально різними поглядами на сучасну Україну. Як не прикро це визнавати, нажаль для світових мужів Україна виступає лише приводом для вирішення своїх глобальних геополітичних клопотів.
Для України наразі невідомо чим конкретно закінчиться ситуація, що склалася нині.
Одним із варіантів - на перший погляд, найменш правдоподібним - могла б стати «федералізація» як перший крок до розпаду країни.

12.03.2014

Крим залишиться Україні, а Путін вже програв, - експерт

Через вторгнення Путіна Росія стала сприйматися світом, як «імперія зла». Це може призвести до її подальшого розвалу та занепаду, як мінімум, у нинішньому імперському вигляді.
Таку думку висловив експерт корпорації стратегічного консалтингу «Гардарика» Костянтин Матвієнко, говорячи про ситуацію навколо військової окупації Криму Росією.
«Я вважаю, що Україна Крим не втратить. Приєднання Криму до Росії просто неможливе, тому що в цьому випадку Росія дуже швидко розвалиться сама. Оскільки за цим підуть міжнародні санкції, економічна блокада.

Бжезинський назвав Путіна ірраціональним лідером з манією величі

Путін – ірраціональний лідер з манією величі. Втрата Україною Криму гарантовано викличе потужну націоналістичну реакцію проти Росії.
Таку думку висловив політолог Збігнєв Бжезинський в інтерв'ю французькому виданню LeFigaro.
«Україна належить українцям, - заявив Бжезинський. - У всіх країнах є меншини, у яких є своя думка, але мені здається очевидним, що більшість українців хоче жити в незалежній державі. Путін погрожує цієї незалежності».
Політолог зазначив, що перш за все Західним партнерам необхідно оцінити, що «може зробити сама Україна».
«Я не думаю, що хто б то не було зобов'язаний захищати незалежність країни, якщо ця країна не готова захищати її сама», - говорить Бжезинський.

Росія втрачає підтримку союзника

Щоразу більше білорусів приміряють на свою країну кримський сценарій, і він їм не до вподоби. Хоча, здавалося б, де Крим, а де Мінськ?
У минулі вихідні в центрі білоруської столиці відбулися кілька акцій, так чи інакше пов’язаних з Україною. Скориставшись «пільговими» передвиборними пікетами (в країні триває кампанія, пов’язана з виборами до місцевих рад, і в цей період кандидати в депутати можуть розставляти в місті агітаційні точки в спрощеному повідомному порядку, не чекаючи на дозвіл влади. – Авт.), деякі політ. сили висловили своє ставлення до українських подій.