Виктор Пшонка решил развестись, чтобы... снова жениться в России?

Советник министра внутренних дел Антон Геращенко заявил, что экс-генпрокурор Виктор Пшонка подал на развод с целью сохранить свои активы в Украине. Об этом он сообщил в своем Facebook.

Вариант «Омега» или окончательное решение

События последних дней вынудили нас в очередной раз вернуться к теме «адекватного ответа агрессору», который мы обязаны дать. Сначала стоит определиться с терминами. Например, что именно считать адекватным ответом?

Замминистра обороны Гусев - подпольный коммерсант

Обвиненный недавно в срыве жилищной программы для военнослужащих и дискредитации украинского парламентаризма замминистра обороны Юрий Гусев на пороге очередного коррупционного скандала.

Гундяевцы "уху" ели: Марс объявили территорией Русской православной церкви

Консервативные публицисты Изборского клуба (создан в 2012 году, председатель — писатель Александр Проханов) и православные активисты «Сорока сороков» объединили усилия и попытались на прошедшем в четверг в Манеже круглом столе представить себе «русскую цивилизацию» будущего.

Кто включил "дурака", или откуда взялся Парасюк?

Депутат украинского парламента от "Самопомичи" Парасюк вляпался в очередной скандал. На этот раз он ударил ногой в голову генерала СБУ, годящегося ему в отцы. Незаметно из-за спины, по-пацанскому. Об инциденте и его герое открыто рассказывает обозреватель издания "Русский Еврей" Виктор Шевчук.

06.03.2014

В Донецьку вимагають розслідувати злочини Януковича і його оточення

 У суворому краї шахт і териконів, який став Батьківщиною, як виявляється, не тільки для видатних українців, громадськість вимагає розслідування злочинів екс-президента України Віктора Януковича, а також його наближеного оточення – Миколи Азарова, Віктора Пшонки, Віталія Захарченка, Олександра Клименка, Сергія Арбузова.
На багатьох житлових будинках та дошках оголошень вніч на 6 березня 2014 року з’явилися розклеєні невідомими листівки, в яких прямо звинувачуються колишні керівники силових, правоохоронних та контролюючих інстанцій України, яскраві представники т.зв. “родини” Януковича, в розкраданні 40 мільярдів коштів шахтарів.

04.03.2014

Українські моряки: заяви Путіна про неучасть армії РФ в події в Криму неправдиві

Заяви Президента Російської Федерації Володимира Путіна про неучасть армії РФ у подіях на території АР Крим неправдиві. Про це йдеться в заяві командування Севастопольської бригади надводних кораблів, опублікованому у виданні "Флот України", передає агентство "РБК-Україна".
"Ми, військові моряки Українського флоту, уважно вислухали позицію та думки Президента Російської Федерації В.В. Путіна, озвучені ним під час прес-конференції, проведеної в Москві 4 березня 2014 р.

Військові перехопили розмову Путіна з російськими командирами в Криму

Як повідомляє видання "Цензор.Нет", Володимир Путін не може зрозуміти, "чому українські військові не піддаються на провокації і не стріляють у росіян".
За словами заступника Волинського обласного військового комісара з виховної роботи, підполковника Володимира Бондарука, українські військові перехопили телефонну розмову президента РФ Володимира Путіна з командуванням, яке зараз керує операціями росіян у Криму, передає "Еспресо.ТВ". Журналісти вказують, що російський президент, нібито, дуже допитувався у своїх військовослужбовців, чому українські військові не відкривають вогонь.

Янукович – найманець вбивць?

Сьогодні в СБУ стало відомо, що екс-президент України Віктор Янукович запросив іноземних снайперів для відстрілу учасників мирної акції 19-21 лютого в м.Києві.
Наші джерела в цій утаємниченій організації, яка наразі бере активну участь у розслідуванні масових вбивств на Майдані Незалежності, на правах суворої конфіденційності повідомили, що колишній глава держави оплатив за кожного вбитого мітингувальника чималу суму грошей із награбованого в українців. Достеменно відомо, що Янукович міг вільно витрачати значні готівкові кошти в різних іноземних валютах, які не піддавалися жорсткому контролю та ретельному обчисленню.

03.03.2014

Вторгнення російських військ у Крим: секретний план Путіна з руйнації?

Багато різнопланових версій обговорюється нині в українському суспільстві, глибоко збуреному віроламною поведінкою російських військовиків, що всіляко намагаються впродовж останнього тижня спровокувати силове протистояння. Простою мовою кажучи, “нариваються”.
Якщо відкинути те, що росіяни й українці – браття навік, то одразу пригадується ціла низька аналогічних подій в недалекому і ще досить свіжому в пам’яті десятків тисяч людей минулому.
Не прив’язуючись географічно до України, спливають в споминах квітучі за радянські часи Тирасполь, Цхінвалі, Сухумі й багато інших провінційних містечок з працелюбним і миролюбивим населенням.
В силу геополітичних змагань, на які наважувалася впродовж останніх років існування “путінська” Росія, намагаючись повернути собі супердержавний статус, втрачений з розпадом СРСР, заручниками таких амбіцій ставало дружнє до Москви населення Придністров’я, частково в Абхазії, Південної Осетії, – у певному сенсі самопроголошених держав, створення яких відбувалося шляхом заморожування територіального конфлікту, активну участь у чому брав Кремль.

Євген Марчук розповів про підґрунтя подій в АР Крим

"З учорашнього вечора я бачу стабільні ознаки спецоперації, яку проводить у Криму іноземна держава. Чому?" - пише у своєму блозі на "Forbes" колишній секретар РНБО України.
...По-перше, це поєднання різних дій, спрямованих на одну точку. Такі речі самі собою не відбуваються. Їх координують, причому в дуже жорсткій послідовності.
По-друге, є й ознаки ескалації напруження. Примітний той факт, що саме цього дня [Віктор] Янукович дав інтерв'ю. Напередодні вночі [російські військові] почали захоплювати аеродром Бельбек і вже демонстративно порушили повітряний простір. Було заявлено переліт трьох вертольотів з Анапи, а прибуло 11, причому частина з них – бойові. Це відбулося всупереч усім угодам, які я добре знаю, тому що якраз я їх і підготовлював.