02.11.2014

«Народне волевиявлення» під дулом автомату, або як проходять «псевдовибори» в ДНР та ЛНР

Сьогодні, 2 листопада 2014 року, на окупованій території Луганської та Донецької області проходять «псевдовибори». Очікуваного бойовиками ажіотажу біля «виборчих дільниць» не спостерігається, переважна кількість «виборчкомів» взагалі закрита. Як розповідають місцеві жителі, на відкритих дільницях присутні озброєнні автоматичною зброєю бойовики, які час-від-часу «заганяють» до кабінки голосування громадян, що не визначилися з вибором, осіб, які просто прийшли подивитися на процес «псевдовиборів» чи простих перехожих, нагадуючи при цьому їм про «правильний вибір».
Як зазначають очевидці, списки для «голосування» взагалі відсутні, «члени комісії» просто переписують паспортні дані.


Крім цього, юнакам призовного віку, що не беруть участі у т.зв. голосуванні, видають повістку до Залізнодорожніх військ Збройних сил Російської Федерації, для направлення їх в подальшому будувати ледве не Байкало-амурську магістраль. А юнакам непризовного віку і яким ще не можна голосувати, що просто прийшли з батьками, повідомляли про залучення їх до зведення укріплень та копання окопів.
 
Після того, як особа «проголосує», їй буде надано можливість скористатися «акційною пропозицією», а саме придбати за 1 гривню 1 кілограм овочів біля «виборчкомів». Так, на вулиці біля виборчих дільниць проводять велику торгівлю цибулею, картоплею, морквою, буряками за ціною 1 грн за 1 кг овочів, тому і вишикувалися черги біля місць проведення «голосування», які, в основному, складаються з літніх осіб, інвалідів та пенсіонерів.   

Мені чоловік, який назвався Олексієм, розповів, що в «виборах» участі не приймав, сам він із Бражиного, їхав сьогодні звідти до Донецька, по дорозі декілька разів пропускав колони з військовою технікою бойовиків, а під самим Сніжним бачив дуже велику кількість танків та «Градів». Він не розуміє, як можна «сповідувати» мир «урядом» ДНР, а насправді готуватися до подальшої війни, залучати все більше техніки і які можуть бути за таких умов демократичні вибори, фактично вже визнані Москвою.

Світлана Ваврик, "ПараграфЪ"

0 комментар.:

Отправить комментарий