18.07.2014

Питання якісного забезпечення військовослужбовців в зоні АТО буде вирішено невідкладно, - В.Наливайченко

Питання вирішення нагальних проблем військовослужбовців, які перебувають у зоні проведення АТО на Сході України, надання їм необхідних засобів захисту, зброї, продовольства, технічної та військової підтримки – найпріоритетніше завдання для керівництва країни та військових.
Саме про це йшла мова 17 липня п.р. під час зустрічі голови Служби безпеки України В.Наливайченка та членів колегії із матерями військовослужбовців 72 бригади ЗС України, що беруть участь в АТО.
Відомо, що саме 72 бригада ЗСУ протягом останніх днів перебуває в епіцентрі трагічних подій, що відбуваються на Сході країни, демонструючи при цьому витримку та героїзм у протистоянні із добре озброєними терористами так званих «ДНР» та «ЛНР», що підтримуються Росією.
Під час зустрічі В.Наливайченко запевнив родичів військовослужбовців, що Президент України робить все можливе для забезпечення їх озброєнням та засобами індивідуального захисту, надання невідкладної медичної допомоги пораненим, а також повноцінної реабілітації в медичних закладах.
В свою чергу, матері солдат та офіцерів передали В.Наливайченку перелік питань, вирішення яких є надважливим, а саме:
- невідкладне направлення підкріплення бійцям 72 бригади ЗС України, оточеної терористами;
- провести ротацію військовослужбовців, котрі перебувають в зоні проведення Антитерористичної операції (АТО);
- здійснити загальну всеукраїнську мобілізацію;
- негайне забезпечення військовослужбовців, котрі направляються в зону АТО сучасним обмундируванням, бронежилетами, касками, зброєю та іншими засобами індивідуального захисту.
 
В.Наливайченко із розумінням віднісся до викладених зауважень та прохань, проінформувавши при цьому, що Службою безпеки України уже налагоджено постійну співпрацю членів сімей військовослужбовців із Штабом АТЦ при СБУ через створений «телефон гарячої лінії»; у найкоротші терміни буде вирішено питання із повноцінним забезпеченням медичної та іншої допомоги військовослужбовцям, які беруть участь в бойових операціях; наголошено на прийнятому рішенні міністрів оборони та внутрішніх справ про негайне направлення до зони оточення 72 бригади додаткового підкріплення сил АТО.
Водночас, В.Наливайченко запевнив родичів військовослужбовців, що Глава держави прикладає усіх зусиль для вирішення озвучених ними проблем та вимагає скоординувати діяльність усіх силових міністерств та відомств, котрі беруть участь в АТО.

"ПараграфЪ"

0 комментар.:

Отправить комментарий