16.07.2014

Об'єктивним джерелом інформації може бути і безкоштовна газета

Таку думку висловив в.о. головного редактора газети "Аргументи" Андрій Мотулян. Нагадаємо, що в Україні накладом понад 10 тисяч примірників вийшла нова російськомовна щотижнева газета «Аргументи». Видання друкується на восьми шпальтах та розповсюджується безкоштовно  біля станцій метро, головних транспортних магістралей, супермаркетів найбільших містах України, зокрема, Києві, а також Донецькій, Дніпропетровській, Одеській, Харківській, Луганській областях.
Газету можна характеризувати як суспільно-політичний тижневик, оскільки в ній  висвітлюються самі актуальні та резонансні події в нашій державі, в тому числі друкується перебіг реальних військових подій в зоні проведення АТО.
Одночасно з випуском друкованого видання приступив до роботи й сайт "arguments.com.ua" – Інтернет-дзеркало видання.
Як зазначив в коментарях «Відкритій Україні» в.о. головного редактора газети Андрій Мотулян, тижневик розрахований на цільову аудиторію, якій набридло постійно вишукувати краплини істини серед великої кількості газет та Інтернет-видань, що функціонують на вітчизняному ринку мас-медіа. Крім того, редакція тижневика ставить собі за мету ефективно протидіяти російській інформаційній агресії, що останнім часом заполонила окремі південно-східні регіони нашої держави.
Цікавим є той факт, що видання поширюється в тому числі і втих регіонах, де відбуваються бойові зіткнення української армії з терористичними угрупованнями. Проукраїнські активісти власним коштом доставляють газету на території, що контролюються сепаратистами та, ризикуючи життям, дають змогу мешканцям східних регіонів отримувати інформацію непідконтрольну східному сусіду.
Сподіваємось, що даний проект буде успішним та вдало розвиватиметься на ринку вітчизняних мас-медіа. Неодноразово керівництво держави наголошувало на необхідності започаткування інформаційних проектів, які б висвітлювали реальні та правдиві події в нашій державі, в тому числі і в тих областях, де російська інформаційна експансія витиснула українського мовника. Саме такі видання розкриватимуть істину мешканцям Донецька та Луганська та, сподіваємось, «відкриють очі» на справжнього агресора.

«ПараграфЪ»

0 комментар.:

Отправить комментарий