15.06.2014

В.Наливайченко: «у боротьбі з корупцією немає своїх і чужих»

В Дніпропетровську представники старої влади, яка все ще потребує люстрації, почали реанімовувати корупційні схеми, видаючи себе за співробітників СБУ. В спецслужбі одразу відреагували на такі факти і розпочали перевірку інформації.
Днями член партії «УДАР» Георгій Ярошенко назвався керівником відділу «К» місцевого управління СБУ і вирішив встановити контроль за всіма митними зборами в Дніпропетровській області.
У розмовах він прикривався іменами Валентина Наливайченка та Віталія Кличка.
Голова СБУ Наливайченко заявив, що дав вказівку розібратися в ситуації, а також розпорядився, щоб керівники обласних управлінь служби виявляли будь які факти намагань здійснювати здирництво від імені СБУ та Наливайченка.
За словами Наливайченка, Ярошенка він не знає і ніколи про нього не чув. А подібні заяви розцінив як спробу дискредитувати спецслужбу та його особисто.
«У боротьбі з корупцією не може бути жодних політичних мотивацій, тут немає своїх і чужих.  Перед законом всі рівні», - зазначив Наливайченко. СБУ реагуватиме на будь які протиправні прояви адекватно, не зважаючи на політичну приналежність зловмисників.


0 комментар.:

Отправить комментарий