02.05.2014

Керівник сепаратистів Ігор Безлер готує викрадення представника президента РФ Володимира Лукіна

 В мережі Інтернет з’явились повідомлення, що група донецьких сепаратистів під керівництвом Горлівського кримінального авторитета Ігоря Безлера, під виглядом бійців «Правого сектору», планують здійснити викрадення представника президента РФ Володимира Лукіна, який прибув до Донецьку 2 травня цього року чартерним рейсом без передбаченого повідомлення українського МЗС.
Розроблена Кремлем провокація має за мету скомпрометувати український Уряд у некомпетентності, а також показати неспроможність влади контролювати внутрішньополітичні процеси в державі у вигляді не роззброєння націоналістично налаштованих формувань. Крім того, викрадення наближеної до Володимира Путіна людини, надасть змогу російському президенту викривити у вигідному для РФ руслі інформацію та ввести нарешті у південно-східні регіони України свої війська.
Залишається надіятись, що Кремлівська провокація із викрадення В.Лукіна т.зв. полковником ФСБ, як любить себе представляти І.Безлер, не залишиться без уваги правоохоронців. Представник президента РФ залишиться живим та здоровим на свободі, а на російські війська нам приходитиметься дивитись лиш з екранів телевізора.

"ПараграфЪ"

0 комментар.:

Отправить комментарий