02.05.2014

У краматорському міськвідділі міліції російські спецназівці на чолі із Гіркіним представили особовому складу міліції нового начальника

Особовий склад був зібраний представниками так званої Донецької народної республіки в актовому залі.
Там йому був представлений новий керівник краматорського МВВС. Ним став колишній працівник карного розшуку Денис Леонідович Беспроскурний, 1985 року народження. Як виявилося, він сам зачитав наказ про своє призначення на посаду. При цьому повідомляється, що указ підписав офіцер ГРУ генштабу ЗС РФ Ігор “Стрєлков” Гіркін, що є мешканцем російської столиці.
Водночас, українська контррозвідка з’ясувала реальне ім'я та прізвище одного з ключових учасників злочинної диверсійної групи "Стрєлкова" - диверсанта з позивним "Абвер" ("Адлер"). Згідно з повідомленням прес-служби відомства, “Абвер”, який фактично є правою рукою “Стрєлка”, – це нібито громадянин Росії Сергій Анатолійович Здрилюк, який також користується паспортом громадянина України.
"Здрилюк народився 23 липня 1972 року на Вінниччині, тривалий час проживав у Криму. Саме на території АР Крим він пройшов спеціальну підготовку і 12 квітня цього року у складі групи "Стрєлка" прибув у Донецьку область для участі у масштабній диверсійній операції…" - йдеться у повідомленні.
Також стверджується, що саме “Абвер”, разом з членами розвідувально-диверсійної групи з понад 30 осіб, під командуванням “Стрєлкова”, 13 квітня 2014 року вчинили озброєний напад на співробітників української спецслужби, під час якого загинув один службовець і троє були поранені.

0 комментар.:

Отправить комментарий