13.03.2014

Керівництво кримських райдержадміністрацій проти участі населення у фальші під назвою «референдум»

Трактат «Мистецтво ведення війни» древньокитайського мудреця Сунь Цзи називає найбільш могутньою зброєю для подолання ворога інформаційну війну: подавлення волі до спротиву, розповсюдження паніки в рядах армії та населення, нав’язування невластивих народові цінностей… Дані постулати, пройшовши крізь товщу століть, не лише не втратили актуальності, а навпаки, трансформувалися в могутні військові інструменти, породили новітні роди збройних сил і т.д.
Схоже, Кремль добре засвоїв та усвідомив ці древні принципи досягнення переваги в протистоянні над супротивником. Масштабна інформаційна війна, яка ведеться проти нашої держави протягом всього терміну «царювання» Путіна, останнім часом досягла свого апогею, посилившись адміністративними заходами з блокування протидії – відключенням мовлення українського телебачення на частині території нашої держави.
В результаті, населення Криму ще активніше годується постулатами про страшну коричневу чуму, яка захопила владу в Києві і тепер спить та бачить, як би влаштувати геноцид всьому російськомовному населенню України. На щастя, великий сусід готовий стати на захист своїх «співвітчизників», очевидно як і за часів останньої російсько-турецької війни, коли необхідність захисту православної Сербії була обрана як підстава для початку бойових дій, дійсною метою яких був перегляд ганебного для Росії миру, підписаного після програшу в Кримській війні 1853-1856 років…
В той же час, в умовах активного пресингу на всіх інакомислячих в дусі архаїчної та авторитарної Росії, в Криму ще добре чути голос спротиву та протидії. Так, головою Бахчисарайської РДА в АРК паном Ільмі Умеровим підготовлено та розповсюджено офіційне звернення до державних службовців України в Криму та просто свідомих громадян  своєї держави. В тексті документа йдеться про неприпустимість ескалації громадянського протистояння, яке намагаються розпочати узурпатори влади в Криму своїми незаконними рішеннями та діями. Наголошується на реальній загрозі фізичної розправи над усіма мешканцями автономії, що не підтримують сепаратистських процесів. Зі слів Умерова, наразі в Криму ігноруються інтереси етнічних українців, кримських татар та громадян інших національностей, чия громадянська позиція суперечить курсу кримської, читаємо – Кремлівської, «влади». Фактично, люди просто бояться висловлювати свої думки, якщо вони суперечать ідеї «возз’єднання з РФ». Для проведення референдуму немає ні законодавчих, ні організаційних, ні морально-етичних підстав.
Умеров звертається до населення свого району, всіх державних службовців Криму та закликає зберігати спокій, толерантність, не брати участі в референдумі, не виконувати злочинних наказів. Голова РДА наголошує на тому, що їх зброєю є не бомби та ракети, а здоровий глузд, креатив, творчість, прогрес, дружба.
Як бачимо, цілодобові заяви російських ЗМІ про «мало не стовідсоткове» бажання кримчан перейти під російське підданство - насправді черговий агітаційно-пропагандистський трюк Кремля. Як відомо, будь-яка брехня рано чи пізно вилазить назовні. Питання у часі. А уже наслідки як для мешканців Криму, так і для самої Росії, можуть бути абсолютно непередбачуваними. І тоді така оспівана і омріяна сепаратистами «матушка Рассєя» може перетворитись на чергову «тюрму народів», як мінімум – для корінного населення Криму.  

0 комментар.:

Отправить комментарий