06.03.2014

В Донецьку вимагають розслідувати злочини Януковича і його оточення

 У суворому краї шахт і териконів, який став Батьківщиною, як виявляється, не тільки для видатних українців, громадськість вимагає розслідування злочинів екс-президента України Віктора Януковича, а також його наближеного оточення – Миколи Азарова, Віктора Пшонки, Віталія Захарченка, Олександра Клименка, Сергія Арбузова.
На багатьох житлових будинках та дошках оголошень вніч на 6 березня 2014 року з’явилися розклеєні невідомими листівки, в яких прямо звинувачуються колишні керівники силових, правоохоронних та контролюючих інстанцій України, яскраві представники т.зв. “родини” Януковича, в розкраданні 40 мільярдів коштів шахтарів.


Автори листівки стверджують, що саме на зароблені кров’ю і потом робітників вуглевидобувної промисловості кошти, оточення Януковича, яке практично у повному складі “дало драпака” в Росію, подалі від гніву ошуканого народу, понабудували розкішні маєтки у Києві та в Криму,  а також у Монако, Австрії й інших місцях проживання та відпочинку світової фінансової еліти.

Громадськість, обурена невіглаством й помпезністю буття колишнього прокурора Віктора Пшонки, екс-міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка, екс-віце-прем’єра Сергія Арбузова та інших, вимагає нагайного взяття їх під варту для ретельного розслідування їх чисельних злочинів.

“Бандитам – тюрьми!”,– резюмують у своєму зверненні до громадськості активісти Донеччини.

0 комментар.:

Отправить комментарий