04.03.2014

Янукович – найманець вбивць?

Сьогодні в СБУ стало відомо, що екс-президент України Віктор Янукович запросив іноземних снайперів для відстрілу учасників мирної акції 19-21 лютого в м.Києві.
Наші джерела в цій утаємниченій організації, яка наразі бере активну участь у розслідуванні масових вбивств на Майдані Незалежності, на правах суворої конфіденційності повідомили, що колишній глава держави оплатив за кожного вбитого мітингувальника чималу суму грошей із награбованого в українців. Достеменно відомо, що Янукович міг вільно витрачати значні готівкові кошти в різних іноземних валютах, які не піддавалися жорсткому контролю та ретельному обчисленню.
Подейкують, що це могли бути договірні “мертві” готівкові кредити, взяті у низці партнерських оточенню екс-президента комерційних банках, що ніхто не збирався повертати із відсотками. 

У загиблих героїв на Майдані залишилися вдови, діти стали сиротами, а матері втратили найцінніше – своїх синів. Нажаль, не можливо втамувати цей пекучий душевний біль, і ніяка матеріальна компенсація не поверне родині годувальника, світлу надію на майбуття. 
Наші джерела в уряді підтвердили, що наразі перевіряється інформація, що тепер на свої «криваві гроші», які були виведені з України ще на початку цього року, Віктор Янукович, потішаючись із того, що відбувається в країні, у власній “неформальній” резиденції у підмосковному селищі Барвіха, замовив російських найманців, які нині чинять безлад на Півдні та Сході України для так званої “легалізації” військової агресії Володимира Путіна.

0 комментар.:

Отправить комментарий