27.02.2014

Російські провокації проллють українську кров у Криму

Вчора вночі близько півсотні озброєних до зубів осіб  у формі без розпізнавальних знаків захопили будівлю Верховної Ради Криму.
Станом на зараз єдина вимога агресорів – провести референдум стосовно приналежності півострову до Росії чи до України. Мабуть в когось закралась думка, що це невдоволені кримчани вирішили радикальними методами змінити все на краще. Але всі подібні версії водночас розвіяв один із «рейдерів», який повідомив охоронцям ВР Криму: «ми рускіє».
Тобто 5 десятків чоловіків зі зброєю, які мають військову виправку та цілий арсенал зброї, захопили вищий орган влади Автономної Республіки у складі України і вимагають референдуму!
Виглядає як початок справжнього військового перевороту, мета якого – підпорядкувати Крим «імператору всія Московії Володіміру Бонапартовічу Путіну». Нездорові амбіції глави Російської Федерації призвели до того, що Україна може знову втратити своїх синів, хоча ще не висохли сльози по загиблим на Майдані.
Користуючись тимчасовою розконцентрацією органів влади і правоохоронців, Росія нахабно вислала на півострів професійних провокаторів. При цьому, скориставшись можливостями Чорноморського флоту, згоду на перебування якого в Чорному морі дружелюбно надала Україна.
Сперечатись з тим, що російський фактор дуже впливовий в Криму та майже все населення розмовляє російською мовою, не має сенсу. Але ніхто, крім цього населення, не має права навіть піднімати питання про відхід півострову під купола Кремля!
Завдяки цинічності Путіна і Ко знов маємо розмови про сепаратизм, військові дії, зброю… Може за хмарочосами Москви не можна розгледіти кількатисячну акцію проти будь-яких референдумів стосовно подальшої долі Криму? Не видно правоохоронців та звичайних жителів півострову, які можуть загинути в результаті нових збройних протистоянь? А може Путіну просто треба протерти окуляри, щоб побачити очевидне? Тільки обережніше, Володимире Володимировичу, не витирайте руками, бо руки ваші вже в крові…

Антон Прокопій, “Параграфъ

0 комментар.:

Отправить комментарий